KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11482582

nr 1148 2582

Christina Lindeberg

(f. 1948), Sverige

Etsning, Christina Lindeberg, 'Paralleller', signerad och numrerad 3/20, motivet: 40x50

Christina Lindeberg, svensk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 december 2017
kl 20:25:11

3/12 11:40:44 1      Vinnande bud

Christina Lindeberg

Läs mer om Christina Lindeberg